Visada rasime geriausią  sprendimą Jūsų langui

Esame entuziastų komanda, kuri visada pasiruošusi kartu su klientu sukurti ir realizuoti projektus, padedančius kurti stilingesnę ir komfortiškesnę būsto aplinką, tam naudojant mūsų aukštos kokybės produkciją.

Atnaujinome gamybos cechą ypač tiksliomis kompiuterizuotomis staklėmis ir kita našia įranga - todėl mūsų gaminiai pasižymi itin aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu.

Bendraujame ir konsultuojame klientus - bet tuo pačiu ir mokomės iš jų - analizuodami jų poreikius ir esamą paklausą.Toks bendras komandinis darbas visada sąlygoja pačius geriausius rezultatus.

Taip pat - stengiamės neapkrauti klientų perdėta technine informacija apie gaminius - tai palikite mums, profesionalams.

Rinkitės spalvas, stilių , labiausiai patinkantį žaliuzių valdymo tipą - ir kartu rasime optimaliausią variantą dengti Jūsų langus

Since 2005

Profesionalūs pasiūlymai visiems langams

Gerbiame kiekvieno savo kliento poreikius ir stengiamės surasti labiausiai tinkančius langų dengimo variantus. Nevengiame nestandartinių užduočių - tai leidžia pasireikšti mūsų kūrybiniam potencialui.
Mėgstame iššūkius darbe ir labai vertiname teigiamą mūsų jau atlikto darbo įvertinimą. 

Dar jaukesniems ir patogesniems Jūsų namams