Trumpai apie roletus

Jaukūs Langai

3/14/2023

Roletai puikiai tiks žmonėms, ieškantiems patikimo, elegantiško ir modernaus langų uždengimo.

Tai ne tik stilingas sprendimas jūsų namams, bet ir labai praktiškas.

Štai mūsų vadovas, kaip išsirinkti tinkamas roletus savo namams

  1. Roletas klasikinis yra audinio segmentas, kuris apgaubia vamzdelį ir telpa į lango rėmo viršų, lango įduboje arba išorėje. Kasetinio roleto atveju – susuktas ant vamzdelio audinys apgaubiamas metaliniu ar plastiko dangteliu. Roletas valdomas šoninės apvijos grandinėlės mechanizmu, pritvirtintu prie žaliuzių korpuso. Taip pat galite pasirinkti elektros pavaros pagalba valdomus roletus, kad būtų galima lengvai valdyti pultelio pagalba.

  2. Roletai tinka daugeliui langų ir durų tipų. Jie taip pat puikiai tinka stoglangiams ir Velux langams. Roletai gali būti pagaminti taip, kad tiktų ir didelių matmenų langams bei durims, tačiau jie ir tada atrodo tvarkingai ir praktiškai įvairiose erdvėse.

  3. Ritininės žaliuzės (roletai) yra viena iš universaliausių žaliuzių rūšių, todėl jas idealiai tinka naudoti įvairiuose interjeruose. Užtemdantys, atsparūs drėgmei ir atsparūs degimui variantai reiškia, kad šios žaliuzės yra itin praktiškos naudoti įvairios paskirties patalpose. Bet tai ne viskas. Roletai yra įvairių spalvų, dizaino ir audinių tekstūros, todėl galite rinktis šimtus gražiai ir stilingai atrodančių variantų. Taigi, roletai yra vienas greičiausių ir paprasčiausių būdų gražiai ir praktiškai pakeisti būsto interjerą.

  4. Virtuvės ir vonios žaliuzės turi atlaikyti aukštesnę oro temperatūrą bei drėgmę. Be to audinys ir mechanizmas privalo būti atsparūs išsiliejimams bei dėmėms, kurie yra neatsiejama kiekvienų aktyvių namų dalis. Mūsų siūlomi roletai atitinka visus tokiais atvejais būtinus reikalavimus.

  5. Jei renkatės roletus sunkiai pasiekiamiems langams ir stoglangiams arba keletą roletų dideliems kambariams ar žiemos sodams, verta žinoti, kad galime pasiūlyti roletus su elektriniu valdymu. Naudodami šią technologiją, galite greitai ir lengvai atidaryti ir uždaryti roletus vienu mygtuko paspaudimu.

  6. Nors malonu pabusti rytais, kai už lango giedras dangus, - ankstyvos ryto saulės šviesa gali ženkliai trikdyti mūsų miego įpročius. Tokiu atveju rinkitės roletus su blokojančiu šviesą (Black Out) audiniu - galėsite mėgautis pilnaverčiu miegu kiekvieną naktį. Nuo vaikų darželių iki namų biurų – Black Out audinių roletai yra puikus ir praktiškas sprendimas.

  7. Ir žiemos, ir vasaros mėnesiais galite savo roletus pritaikyti dar vienai - atsiribojimo nuo nekomfortiškos lauko aplinkos funkcijai. Derinkite roletus su užuolaidomis ir turėsite ne tik papildomo lankstumo valdydami šviesą ir patalpos temperatūrą, bet ir galėsite pabandyti įvairesnius spalvų, raštų ir tekstūrų derinius, kad sukurtumėte ypatingą ir originalesnį interjerą.